Двама добруджанци бяха на крачка от медал в Балканиада по волейбол

04.08.2013 г. 15:24:00 ч.
Националният тим на България, воден от Драган Нешич, зае четвърто място на Балканиадата по волейбол за юноши старша възраст в сръбския град Кладово. Честта на страната ни защитаваха юношите младша възраст, в чийто редици се открояваха две имена на състезатели от школата на Добруджа 07 – Жулиен Георгиев и Илия Петков.
В малкия финал "лъвовете" отстъпиха с 3-0 (25:18, 25:21, 25:22) от Румъния, информират от пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07.
На националите ни сега им предстои участие в шампионата на полуострова в своята възрастова група, като отличията ще бъдат разпределени в Оджак (Босна и Херцеговина).