ФУТБОЛ: Черноморец (Балчик) показа воля и надви Лудогорец II (ВИДЕО)

05.03.2019 г. 14:59:55 ч.
/
Черноморец (Балчик) се наложи с 1:0 над Лудогорец II в мач от 19-я кръг на Втора лига. Домакините имаха  няколко възможности за гол още през първата част, като Виктор Митев, Валери Христов и на два пъти Валентин Йосков, пропуснаха да се разпишат от удобни позиции. Преди почивката тимът от Разград имаше една възможност – в 6-ата минута Рибейро бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но стреля край вратата.
През второто полувреме футболистите на Георги Иванов продължиха да са по-настъпателни, но удари на Цветан Илиев и Юнуз не намериха вратата на Лудогорец.
Все пак гол падна в 83-ата минута, когато след центриране отляво, Янаки Смирнов стреля с глава, вратарят на гостите Наумов изби, но топката попадна у Йосков и той от няколко метра вкара за 1:0.
С тази победа Черноморец събра 26 точки и заема седма позиция в класирането. В следващия кръг тимът от Балчик ще гостува на Добруджа.