ФУТБОЛ: Черноморец (Балчик) приема днес Локомотив (Пловдив) за Купата

20.09.2016 г. 10:59:02 ч.
/
Черноморец (Балчик) приема днес от 16.00 часа Локомотив (Пловдив) в мач от 1/16-финалите за Купата на България по футбол.  В този кръг на турнира се включват професионалните отбори. Тимът от Балчик спечели правото да бъде представител на аматьорските групи от Североизточна България в турнира, след като на финала в зоната миналата седмица, се наложи над Калиакра с 2:0.
Черноморец в момента е на втора позиция в Североизточната трета лига – на една точка след Добруджа, но и с мач по-малко, а предстоящия съперник заема деветото място във временното класиране на А група.
Победителите на 1/16-финалите за купата се определят в една среща. Ако в редовното време мачът в Балчик завърши наравно, победителят ще бъде излъчен след продължения и евентуално дузпи.
Снимка:images.webcafe.bg