ФУТБОЛ: Черноморец (Балчик) взе точка като гост на Локо (ГО) с гол в последните секунди

28.07.2019 г. 09:42:45 ч.
/
Черноморец (Балчик) измъкна точка при гостуването си на Локомотив (Горна Оряховица) в мач от втория кръг на шампионата. Срещата завърши при резултат 1:1, като изравнителният гол за балчиклии падна в четвъртата минута на добавеното време.
Домакините поведоха в  23-ата минута чрез Ерай Карадайъ. Железничарите се виждаха победители, но секунди преди края на мача Александър Попов стана герой за гостите, отбелязвайки попадението, с което Черноморец спечели първа точка във Втора професионална лига за този сезон.
Припомняме, в първия кръг възпитаниците на Георги Иванов загубиха у дома от Поморие с 0:1.