ФУТБОЛ: Диян Дончев е новият старши треньор на Добруджа

06.11.2018 г. 15:52:54 ч.
/
Диян Дончев е новият старши треньор на Добруджа, съобщи преди минути председателят на УС Николай Милков. Дончев ще бъде представен на отбора утре в 13:30 часа, а час по-късно ще проведе и първата си тренировка с „жълто-зелените”.
Утре ще стане ясен и помощникът на Диян Дончев. Припомняме, Светослав Кръстев също подаде оставка заедно с Диян Божилов.

Диян Дончев е роден през 1974 година във Варна. В кариерата си е защитвал цветовете на варненските Спартак и Черно море, Локомотив Сф. През 2000 година е съотборник с Милен Петков в гръцкия АЕК (Атина). Като треньор е водил различни юношески формации на Спартак (Варна), помощник на мъжкия тим на „соколите”, бил е старши треньор на отборите на Спартак (Плевен) и Бдин (Видин).

Снимка:Плевен за Плевен