ФУТБОЛ: До края на деня обявяват новия треньор на Добруджа

/
До края на днешния ден вероятно ще бъде обявено името на новия старши треньор на Добруджа. С ангажирането на новия наставник се е заел лично Милен Петков, научи Медийна група „Добруджа”. Легендата на Добруджа е присъствал на снощното заседание на Управителния съвет и заедно с председателя Николай Милков са получили кредит на доверие от ръководството да водят преговорите с набелязаните имена.
Няколко различни имена са били обсъждани на снощното заседание на УС. Николай Милков обяви за Медийна група „Добруджа”, че има конкретен треньор, с когото днес ще се водят разговори и вероятно до края на деня ще бъде обявено името му.
Оставката на треньорския тандем Диян Божилов и Светослав Кръстев е била подложена на обстойни дебати, но в крайна сметка е била приета, като мотивите на ръководството са, че на отбора е нужна промяна.

СУ „П. Р. Славейков“ се класира на държавните финали по баскетбол за момчета 5-7 клас