ФУТБОЛ: Добруджа остана начело в групата след грешка на Черноморец в Русе

17.10.2016 г. 10:10:01 ч.
/
Черноморец (Балчик) също направи грешна стъпка и остави Добруджа на върха в класирането на Североизточната Трета лига. Вчера балчиклии завършиха 2:2 при гостуването си на Локомотив (Русе), след като на почивката имаха преднина от два гола. В 25-та минута Румен Николов откри резултата с глава, а четири минути по-късно Слави Сталев покачи на 0:2. През втората част русенци притиснаха  гостите от Балчик и диктуваха събитията. Усилията им дадоха резултат в 55-та минута, когато Живко Парашкевов намали за 1:2. Парашкевов се превърна в герой за своя тим, след като в последната минута на двубоя успя да изравни и така донесе точката за Локомотив. В същото време изгубените две точки от Черноморец (Балчик) позволиха на Добруджа да остане на върха в класирането с 21 точки – с една повече от балчикии. Това обаче може да се промени в следващия кръг, когато „жълто-зелените“ почиват, а тимът от Балчик посреща Септември (Тервел).
Снимка:dobrudjabg.com