ФУТБОЛ: Добруджа ще домакинства за Купата в дните около празника на Добрич

24.08.2018 г. 15:14:48 ч.
/
Празничният 25 септември, може да се превърне и в празник за феновете на футбола от град Добрич. Причината е, че това е един от дните, в които ще се играят мачовете от първият кръг от Турнира за Купата на България. По програма срещите ще се изиграят на 25, 26 и 27 септември. Жребият  ще се тегли на 29 август. Отборите са разделени в две урни,  като домакини в двойките ще бъдат отборите от Втора урна, в която са отборите от Втора лига и най-добрите от Трета лига. Победителят се определя от една среща.
Последната седмица на септември се очертава като доста тежка за "жълто-зелените", тъй като в нейния край те ще приема и временния лидер във Втора лига Царско село в двубой от 9-я кръг на шампионата.