ФУТБОЛ: Добруджа си тръгна с трите точки от Нови пазар

09.09.2017 г. 18:59:56 ч.
/
ФУТБОЛ: Добруджа си тръгна с трите точки  от Нови пазар
Добруджа записа трудна победа с 2:1 при гостуването си на Ботев (Нови пазар). Мачът от петия кръг на Североизточната Трета лига започна добре за добруджанци, които откриха резултата още в 3-та минута чрез Мердин Мехмедов. Георги Колев покачи на 2:0 в 17-та минута. В началото на втората част обаче домакините върнаха един гол чрез Загоров. 20 минути преди края футболистите на Ботев удариха и греда. В крайна сметка резултатът остана непроменен до края и Добруджа си тръгна с трите точки от Нови пазар.
Така тимът от Добрич заема второ място в класирането с 10 точки. Водач е Суворово с 13, но и с мач повече от "жълто-зелените".
Снимка:dobrudjabg.com