ФУТБОЛ: Добруджа загуби от Струмска слава в контрола

01.02.2019 г. 16:29:47 ч.
/
Добруджа загуби с 0:2 от Струмска слава (Радомир) в контролна среща, играна днес в с. Дамяница. Тимът от Радомир откри резултата в 15-ата минута, като три минути по-рано Стефано Кунчев спаси дузпа. Малко по-късно Кристиян Григоров пропусна да се разпише с глава. Отборът на Струмска слава стигна до втори гол в 35-ата минута след точно изпълнен пряк свободен удар. След почивката добруджанци владееха изцяло инициативата, като Николай Минков уцели греда, а след това негов гол бе отменен.
Участие в мача взеха присъединилите се през тази седмица - халфът Петър Тончев и бранителят Раиф Мурадов.  Бразилецът Родриго Ман не е взел участие , но се очаква да бъде готов за следващата контрола.
Припомняме, днес от лагера на Добруджа в Сандански си тръгнаха петима футболисти, които бяха част от отбора през есента. Това са капитанът Даниел Граматиков, Янаки Смирнов, Дони Дончев, Ахмед Адемов и вратарят Димитър Илиев.