ФУТБОЛ: Добруджа започва във Втора лига с визита на Пирин

08.06.2018 г. 13:10:35 ч.
/
Добруджа започва участието си във Втора лига с гостуване в Благоевград на Пирин. Това стана ясно, след като днес на официална церемония в новата база на националния отбор в Бояна бе изтеглен жребият за новия шампионат.Сезонът стартира на 27 юли. На тегленето на жребият Добруджа бе представен от гл. счетоводителя на клуба Галин Гинков. Първото домакинство на Добруджа ще бъде на Несебър.  През есента на стадион „Дружба” ще гостуват още отборите на Локомотив (София), Монтана, Царско село, Арда (Кърджали), Кариана (Ерден) и Литекс.
На старта на шампионата другият представител на област Добрич в групата – Черноморец  ще гостува на Локомотив (София).