ФУТБОЛ: Момиче от Добрич спечели купа с девойките на „Лудогорец”

18.03.2024 г. 15:13:44 ч.
/
Зара Георгиева от Добрич спечели първо място с девойките на „Лудогорец” (Разград) до 13-годишна възраст на първия регионален турнир „Футбол за всички“. Пилотното издание бе организирано от „Спартак” (Варна). В турнира, който се проведе в спортен комплекс „Локомотив“ в морската столица, участваха 6 отбора. „Лудогорец” спечели купата за първо място след три победи от три мача – 9:0 срещу ЖФК „Варна”, 6:2 срещу „Гранд Про” и 4:1 срещу „Черноморец” (Бургас).

12-годишната Зара от 3 години тренира футбол в Добрич. Неин треньор в школата на „Приказките” е Венцислав Желев. Освен за девойките на „Лудогорец”, Зара продължава да играе и за момчетата на „Приказките” до 13-годишна възраст. В „Лудогорец” нейни треньори са Елена Пеева и Стефан Дончев.