ФУТБОЛ: Отборът на ФСГ "Васил Левски" с разгромна победа във втория мач

04.05.2018 г. 16:55:35 ч.
/
Отборът на ФСГ Васил Левски” разгроми с 5:1 тима на гимназията „Шандор Петьофи” Разград във втория си мач от финалния турнир от Ученическите игри, чийто домакин е Добрич. През първото полувреме двата отбора си размениха по едно попадение. След почивката обаче момчетата от Добрич бяха категорични и вкара още 4 гола. Точни за ФСГ в този двубой бяха Димо Колев, Габриел Маринов, Емо Ангелов, Стефан Митев и Георги Стоянов.
Така с 1 победа и 1 загуба в групата, е ясно, че добричките футболисти ще играят в неделя в мач за бронзовите медали. Двубоят за третото място е от 9.00 часа, а финалът е от 11 часа.
Снимка:dobrudjabg.com