ФУТБОЛ: Победи за тимовете от област Добрич в СИ Трета лига

11.10.2020 г. 11:17:05 ч.
/
Победи постигнаха отборите от област Добрич във вчерашните мачове от 9-я кръг на Североизточната Трета лига. Тимът на Спортист (Генерал Тошево) се наложи като домакин с 2:1 над Ботев (Нови пазар). Това бе втора победа от началото на шампионата за тошевци, които се изкачиха на 11-о място.
Септември (Тервел) се наложи с 2:0 над Тополи и излезе на трето място във временното класиране.
Днес предстои областно дерби. В Дончев един срещу друг излизат отборите на Устрем и Черноморец (Балчик). Мачът е от 16.00 часа,
Петият отбор от областта в тази група – Интер (Добрич), почива в този кръг.