ФУТБОЛ: Станислав Ставров ще свири Монтана – Добруджа

14.03.2019 г. 09:52:20 ч.
/
Станислав Ставров от Велико Търново ще бъде главен съдия на мача „Монтана“ – „Добруджа“. Той има сериозен опит и в Първа лига, като включително през този сезон е свирил дербита с участието на „Левски“ и ЦСКА. Негови помощници ще бъдат Мартин Димитров и Венцислав Банчев. Мачът в Монтана е в събота, 16 март, от 15.30 часа. Двата отбора ще влязат в битката от противоположни позиции в класирането на Втора лига и с различни цели в първенството. Точките обаче са от изключителна важност както за „Добруджа“, така и за „Монтана“. За жълто-зелените това е един от последните шансове да се намесят в борбата за оставане в групата. Отборът от Добрич е последен, на 7 точки от спасителната зона. "Добруджа" ще трябва да се справя без сърцатия си капитан Нико Петров, който извади рамо на мача с "Черноморец" (Балчик) и ще бъде извън терена поне месец. „Монтана“ пък е на второ място и се бори за влизане в елита.