ФУТБОЛ: Старшата на Добруджа с поредна изразителна победа

24.10.2019 г. 16:52:01 ч.
/
Юношите старта възраст на Добруджа продължават с победната си серия. Днес „жълто-зелените” юноши победиха у дома Тополи с 4:0 в мач от шестия кръг на първенството.
До почивката добруджанци водеха с 3:0. Васил Василев откри с глава след изпълнение на корнер, Димитър Василев удвои, а до края на полувремето гостите си отбелязаха и автогол.
През второто полувреме Димитър Василев се разписа отново след асистенция на Васил Василев, за да оформи крайния  резултат 4:0.
След шестте изиграни мача добруджанци имат 15 точки. В следващия кръг за възпитаниците на Димитър Василев предстои гостуване на Велики Преслав.