ФУТБОЛ: Втори турнирен мач за седмицата играе "Добруджа"

08.09.2019 г. 09:18:14 ч.
/
След като преди 3 дни хвърли бомбата в първия кръг на Купата на България, отстранявайки "Локомотив" (София), днес на "Добруджа" предстои отново турнирен мач. Отборът започва участието си за Купата на аматьорската футболна лига срещу "Спортист" (Генерал Тошево) - единствения тим от областната група, който се включи в надпреварата. Победителят ще бъде излъчен в един мач и ще се класира директно за областния финал. Срещата е днес, от 17.00 часа, в Генерал Тошево.

По същото време в Тервел местният „Септември“ ще приеме „Устрем“ (Дончево). Победителят от тази двойка ще гостува в следващия кръг на „Калиакра“, който ще почива в първия. В Каварна ще бъде определен другият финалист на областния етап на Купата на аматьорската лига.