ФУТБОЛ: Добруджа вкара 5 на Калиакра в Каварна (ВИДЕО)

14.03.2018 г. 12:36:13 ч.
/
Добруджа победи с 5:1 при гостуването си на Калиакра в отложен мач от 19-я кръг на Североизточната трета лига.
Добруджа откри резултата още в 5-та минута. След изпълнение на корнер, футболист на „жълто-зелените” игра с глава, като ударът срещна напречната греда. Румен Николов направи добавка за 0:1.
В 22-та минута резултатът стана 0:2. Беадиров успя да пресече неточно подаване на вратаря на домакините и пусна към Николов, който се освободи от опеката на бранител и от десет метра вкара второто си попадение в мача,
В 28-та минута Кристиян Петков покачи на 0:3.
В 44-та минута Калиакра намали резултата след точно изпълнена дузпа от Преслав Пасев.
В 53-та минута Кристиян Петков се разписа отново, след като открадна една топка, напредна в наказателното поле и стреля край плонжа на вратаря – 1:4.
В 75-та минута резултатът стана 1:5. Ахмед Адемов проби отляво и подаде към Беадир Беадиров, който от няколко метра не сгреши. С този гол бе оформен и крайният резултат.