Голямата мечта се превърна в реалност! Лудогорец прослави България с феноменално постижение

08.11.2013 г. 08:38:00 ч.
"Орлите" прескочиха предсрочно групите на Лига Европа.
Отборът на Лудогорец изигра поредния си силен двубой в Европа. "Орлите" записаха равенство 1:1 с Черноморец (Одеса) в четвъртия си мач от груповата фаза на Лига Европа и по този начин превърнаха голямата си мечта в реалност. Шампионът на България прослави малката ни страна, тъй като прескочи предсрочно групите и каквото и да се случи в оставащите две срещи, разградчани ще играят и през следващата година във втория по сила турнир. Попадението отбеляза Кишада в 47-ата минута, след отлична атака и последвало прецизно центриране на Мисиджан. В 64-ата минута Гай изравни, отбезязвайки с глава след остро центриране. Близо 10 хиляди зрители подкрепят българите в решителната битка.

Източник:Novini.bg