ХАНДБАЛ: Добруджа домакинства на НСА в София

20.01.2019 г. 09:30:40 ч.
/
Хандбалистите на Добруджа излизат днес в София срещу тима на НСА в мач от 11-я кръг на А РХГ. Наставникът на добруджанци Георги Андреев няма да може да разчита днес на контузения голмайстор на отбора Джошкун Якубов. Все още не са готови документите и на завърналия се в отбора Йордан Михайлов. Мачът днес се явява домакински за Добруджа. Заради липсата на отопление в зала „Русалка” двата тима размениха домакинствата си и тогава столичният тим прие „жълто-зелените” в Добрич.
Преди този кръг Добруджа заема второ място в класирането с актив от 16 точки, докато „студентите” са на предпоследното 9-о място само с 2 точки.
Снимка:dobrudjabg.com