ХАНДБАЛ: Добруджа с първа контрола преди мачовете в Европа

30.08.2013 г. 10:02:00 ч.
/
Хандбалистите на Добруджа ще изиграят днес контрола срещу юношеския национален отбор на България. Това ще е първа проверка за възпитаниците на Георги Андреев преди мачовете с чешкия Ронал (Жичин) от турнира за Купата на Европейската хандбална федерация, които са на 7 и 8 септември.
С началото на следващата седмица "жълто-зелените" ще премерят още веднъж сили с юношеския национален отбор, който в момента е на лагер в Добрич. Старши треньор на трикольорите е Светослав Божков. В неговия щаб има още един добричлия - Иван Иванов, който е треньор на вратарите. В момента момчетата на Светослав Божков се готвят за балканското първенство за юноши старша възраст, което ще се проведе от 6 до 9 септември в Бургас.
Какви са очакванията на старши треньора на Добруджа Георги Андреев за предстоящите мачове от евро турнирите, ще прочетете в новия брой на вестник „ГЛАС, който излиза в понеделник.