ХАНДБАЛ: „Добруджа” се завръща в зала „Русалка” за последния си мач

29.03.2024 г. 09:17:28 ч.
/
Топлото време ще позволи на „Добруджа” да се завърне в своята зала „Русалка” в Добрич за последния си мач за сезона в мъжката А хандбална група. В среща от последния кръг на редовния сезон жълто-зелените ще приемат „Локомотив” (Горна Оряховица) в събота, от 16.00 часа. Входът за зрителите е свободен.

Кръг преди края „Добруджа” е на пето място в класирането с 13 точки. Добричлии изостават с 2 точки от четвъртия „Фрегата”, но бургазлии имат предимство в преките мачове, което означава, че жълто-зелените нямат шанс за класиране за плейофите.

Въпреки това мачът срещу втория в класирането „Локомотив” е важен за „Добруджа”, за да може отборът да запази петото си място в крайното класиране на А група.