Изключително представяне на състезателите на „Хищник” на Държавното по канадска борба

16.08.2020 г. 17:15:30 ч.
/
5 златни, 4 сребърни и 1 бронзов медал, спечелиха състезателите на добричкия клуб „Хищник” на Държавното първенство по канадска борба, което се проведе в Банско.
Даниела Каракашева отново бе безапелационна при момичетата 14-15 г.над 50 кг., като спечели златни медали и на лява, и на дясна ръка. Тийнейджърката участва и при жените, където завоюва два сребърни медала.
При юношите, над 60 кг., Джем Ибрям спечели един златен и един сребърен медал, а Цветан Койчев – един златен.
При мъжете Ивелин Милев спечели златен медал на дясна ръка и сребърен – на лява. Той се яви и при ветераните, където заслужи бронзово отличие.
Много съм горд с моите състезатели, заяви за радио „Добруджа” председателят на клуба Захари Стоянов. Той отбеляза, че това е най-успешното състезание за клуба от неговото създаване. Стоянов изказа благодарности подкрепата на Община град Добрич, „Агро номер 1“ ООД.