КАНАДСКА БОРБА: Захари Стоянов с бронз от Световното първенство

18.10.2018 г. 22:29:18 ч.
/
Добричлията Захари Стоянов спечели бронзов медал от Световното първенство по канадска борба, което се провежда в турския курорт Анталия. Стоянов участва в надпреварата при състезателите с увреждания над 85 кг, дясна ръка, като шампион стана представител на Русия, а втори се нареди състезател от Грузия.
Това бе поредно отличие за Стоянов тази година. Припомняме, преди това председателят на клуб „Хищник” спечели сребърен медал от Европейското първенство, което се проведе в София и стана и републикански шампион в своята категория при състезателите с увреждания.