КАРАТЕ: 6 медала за КК „Добруджа“ от Купа „Етър“

18.03.2024 г. 15:00:45 ч.
/
С 2 сребърни и 4 бронзови медала се върна КК "Добруджа" от Международната купа по Карате "Етър", който се проведе на 16 март във Велико Търново. Участие взеха 860 състезатели от 38 клуба от България, Гърция, Румъния, Македония и Турция. Карате клуб "ДОБРУДЖА" се включи в оспорваната надпревара с 10 каратеки, които успяха да спечелят общо 6 медала. Георги Иванов спечели сребърен и бронзов медал в дисциплините Ката и Кумите. Митко Станев спечели сребърен медал в най-оспорваната дисциплина Кумите 8-9 г. момчета Оупън. Мартин Михов, Елиф Фикрет и Искрен Друмев също стигнаха до почетната стълбичка и се окичиха с бронзови медали.
Добричлии се представиха в общ състав Георги Иванов, Митко Станев, Мартин Михов, Венцислав Бакларов, Елиф Фикрет, Стефани Стефанова, Тодор Тодоров, Боян Христов, Искрен Друмев и Даниел Иванов.