Каратеките на "Самурай" с куп медали от първото състезание за годината

12.03.2017 г. 18:02:55 ч.
/
3 златни 3 сребърни и 4 бронзови медала завоюваха състезателите на КК „Самурай” от първото за годината състезание. В турнира
Nikon Open International Karate Tournament Sofia участваха 800 каратеки от 50 клуба от 11 държави. Със злато се окичиха Алекс Алексиев - ката U14, Давид Николов - ката U8 и Тулчан Айхан - ката U12. Сребърни медали спечелиха  Петър Ефтимов – на кумите junior – до 61кг, Пеньо Пенев - ката мъже и Валерия Панайотова - кумите U10. Бронзови медали извоюваха Таня Дичева - кумите junior -59кг, Алекс Алексиев - ката мъже, Братя Ефтимови - кумите U12 и Мартин Пенев- кумите U14.