Каварненски ученици спечелиха областния кръг на ученическите игри по хандбал

20.03.2018 г. 15:46:51 ч.
/
Юношите от СУ „Стефан Караджа” гр. Каварна спечелиха областния кръг на ученическите игри по хандбал за ученици VIII-X клас. Каварненските момчета спечелиха и двата си мача по категоричен начин , побеждавайки СУ „Христо Смирненски” с. Крушари с 25:9 и СУ „П.Р.Славейков” гр. Добрич с 23:18 . При момчетата V-VII клас учениците на СУ  „П.Р.Славейков” спечелиха с 12:7 срещу  СУ „Христо Смирненски” с. Крушари . Същите училища , в същата възрастова група спориха и при момичетата , където победата бе отново за представителите от Добрич с 10:4. Девойките VIII-X клас на СУ „Стефан Караджа” , за които това беше дебют , загубиха с 0:12 от ученичките на СУ „П.Р.Славейков” Добрич.
Победителите от всички възрастови категории ще имат възможността да представляват областта в следващия зонален кръг.