Каварненските каратеки с 4 медала от държавния шампионат

21.03.2016 г. 13:30:27 ч.
/
С четири медала се завърнаха състезателите на Клуб по бойни спортове „Калиакра” – Каварна от провелия се XI Държавен шампионат по Шотокан Карате До в гр. София. Местния клуб се представи с четири каратеки, като всички се окичиха с медали.
В турнира взеха участие 400 състезатели от цялата страна от 36 клуба. В двубой между нашите момичета стил кумите Женя Янева и Елена Янева, златото завоюва Женя, а Елена получи сребърен медал. В същия стил Кристиян Георгиев се отличи с бронза. В стил ката Грациела Йорданова спечели сребро.  Следващият турнир, на който ще се представи клуба е на 26 март в Свищов за Купа Алеко.
Източник:Община Каварна