КИОКУШИН: Бронзов медал за СК „Сейкен” от държавното първенство в Бургас

15.04.2019 г. 16:38:32 ч.
/
С бронзов медал се завърнаха каратеките на СК „Сейкен” от държавното първенство по карате киокушин за деца до 8 и 10-годишна възраст, което се проведе през уикенда в Бургас. Добричкият клуб взе участие с общо петима състезатели, от които Емануил Маринов се качи на почетната стълбичка в дисциплината кумите при 8-годишните (най-вдясно на снимката).

Останалите представители на СК „Сейкен” Добрич бяха Божидар Маринов, Георги Петров, Данаил Иванов, а дебют в официално състезание направи Светослав Тихомиров Стоянов. В състезанието взеха участие над 230 каратеки от цялата страна.
На клуба предстои участие в традиционния летен лагер в Камчия през месец юли. В края на подготовката ще се проведе и изпит за степен.