КОЛОЕЗДЕНЕ: Валентинов жъне успехи и при младите

19.05.2014 г. 11:02:00 ч.
/
Пореден успех за треньора на добричкия колоездачен клуб „Добруджански край" Живко Валентинов. На проведения трети кръг от колоездачната лига за непрофесионалисти, която се проведе през уикенда в Бургас и Слънчев бряг, добричлията избра да се състезава не в групата на над 50-годините, а при по-младите състезатели. В първия ден, в дисциплината „индивидуално по часовник" Валентинов завърши на четвърто място, а вторият ден – изкачване на Стара планина при село Козичино, се класира втори. Завършилите на първо и трето място са съответно 15 и 25 години по-млади от Валентинов. Избрах да се състезавам при младите, защото в моята възрастова група нямам конкуренция и не е интересно, сподели колоездачът.