Националите по бадминтон са на подготовка в Албена

02.08.2016 г. 10:26:42 ч.
/
Националите на България по бадминтон са на подготовка във ваканционно селище Албена. Те са водени от селекционера на представителния ни тим Орлин Цветанов. От групата отсъстват олимпийците – сестри Стоеви и Линда Зечири.
„По време на нашия престой ще изграждаме новата женска двойка Петя Неделчева и Мария Мицова. Ежедневно провеждаме две тренировки за физика на плажа и две в зала. Домакините от Албена ни предоставят отлични условия за настаняване и тренировки“, заяви Цветанов.
Към групата са още Алекс Влаар – син на олимпийката ни от Барселона 92 Емилия Димитрова, Лилян Михайлов, както и младата ни надежда в бадминтона Димитър Янакиев.
Подготовката на националите ни по бадминтон е насочена за европейското отборно първенство през ноември в София.
Източник:ИА ДОБРУДЖА