Атанас Илиев – първият добричлия в националния отбор на България след 14-годишно прекъсване, даде блиц интервю за медийна група „Добруджа“. В понеделник нападателят на „Ботев“ (Пловдив) получи повиквателна от Ясен Петров за световните квалификации срещу Италия, Швейцария и Северна Ирландия.

Най-добрият футболист на „Добруджа“, който си гледал?
Светослав Тодоров

Най-добрият ти приятел от съотборниците ти в „Добруджа“ при мъжете?
Кристиян Димитров

Чувството да вкараш 4 гола за „Добруджа“ срещу „Черноморец“ (Бургас) в един мач?
Прекрасно е, но по-важна в този мач беше победата, а не кой ще вкара.