Отборът на ЧОУ "Мария Монтесори" е първенец в общинския етап на УИ по тенис на маса момчета 5-7 клас

07.03.2024 г. 09:08:04 ч.
/
Отборът на ЧОУ "Мария Монтесори" стана победител в общинския етап на Ученическите игри по тенис на маса момчета 5-7 клас. Състезанието се проведе на вчера в тенис залата в ПМГ-Добрич.
Срещите бяха много оспорвани и донесоха много емоции.
Класиралите се на 1,2,3 място бяха наградени с флагчета и медали. Победителите придобиват право да участват в следващия  областен етап на УИ. УИ продължават днес с другите възрастови групи
Общинските ученически игри са финансирани от Община Добрич и организирани от СК УСТМД-„Добруджа“.

V-VII клас: момчета