Отборът на СУ „П. Р. Славейков“ спечели общинския етап на Ученическите игри по футбол за 5-7 клас

30.03.2024 г. 18:45:48 ч.
/
Отборът на  СУ „П. Р. Славейков“ спечели общинския етап на Ученическите игри по футбол за  5-7 клас
Отборът на  СУ „П. Р. Славейков“ спечели общинския етап на Ученическите игри по футбол за  5-7 клас. На второ място завършиха момчета от СУ „Св. Климент Охридски”, а на трето - ОУ „Хан Аспарух”. В надпреварата участваха осем отбора.

За класиралите се на 1,2,3 място бяха осигурени флагчета и медали, които бяха връчени от представителя на областния съвет на БФС Иван Манолов.
Победителите придобиват право да участват в следващия областен етап на Ученическите Игри.
Общинските ученически игри са финансирани от Община Добрич и организирани от СК УСТМД-„Добруджа“.