Отлично представяне на КК "Самурай" в последното държавно за 2016 г.

05.12.2016 г. 09:46:07 ч.
/
3 златни, 2 сребърни и 6 бронзови медала спечелиха състезателите на КК „Самурай” на последното за годината държавно първенство – от 14 до 21 годишна възраст. Със златни медали се окичиха Пеньо Пенев на „Ката”, Петър Евтимов – на кумите до 61 кг., при юношите до 18 годишна възраст и отборно юноши „Ката”. Така добричкият клуб завърши на второ място в крайното отборно класиране за 2016 година. Най-добре представилият се състезател за годината е Пеньо Пенев с 6 златни медала, от които 3 при мъжете. Пенев стана и трети на европейското първенство.