Програмата на "Изида волей Къп" за днес

30.03.2014 г. 09:15:00 ч.
Двубоите от десетия кръг на волейболния турнир „Изида волей къп", са в зала УСШ в Добрич днес. Мачовете ще започнат в 10 часа, а входът за зрители е свободен, информират от пресцентъра на турнира. От програмата няма да се проведе само срещата Калиакра-Екип по молба на тима от Каварна. Отложеният мач е насрочен за 12 април от 17 часа. След отминалия кръг се запази интригата за лидерската позиция и отборите, които се борят за място в четворката. Изида продължава да бъде начело с точка аванс пред Калиакра, като двата тима записаха категорични победи с по 3-0 гейма. Представителите на сладоледената компания не допуснаха изненада в мача си с Екип, а тимът от черноморското градче победи Вихър. Почива отборът на ветераните на Добруджа, а срещата между юношите на Добруджа 07 и Рефреш бе отложена за 6 април.