СПОРТЕН БРИДЖ: Традиционният двойков турнир в чест на празника ще с проведе в неделя

24.09.2014 г. 09:49:00 ч.
Традиционният двойков турнир който се провежда ежегодно в чест на празника на Добрич ще започне от 14 часа в неделя, 28 септември, в ресторант „Лебед" в обновения парк "Свети Георги". Състезанието е включено в Програмата от мероприятия на община Добрич посветени на празника. В него ще участват около 50 състезателя от цялата страна, поканени са и гости от Румъния, в тома число всички добрички бриджьори и любители на най интелектуалния спорт. За призьорите са осигурени купи и награди от обшина Добрич, а за всички участници и гости - празнична почерпка.