ТЕНИС: Изабелла Шиникова ще играе за титлата при двойките в Албена

10.10.2014 г. 09:09:00 ч.
Изабелла Шиникова ще играе за титлата при двойките на международния турнир по тенис за жени Albena Open с награден фонд 10 000 долара. Тя се класира за финала с партньорката си Юлия Хелбет от Молдова след успех с 6-4 3-6 10-6 над сестрите Хюлия и Лютфие Есен. В спор за титлата Шиникова и Хелбет ще излязат утре следобед на корт №1 в Албена срещу чехкините Ленка Кунцикова/Каролина Стухла, които днес преодоляха на полуфиналите сестрите от Украйна Надя и Марина Колб. Мачът е не преди 14 часа и може да бъде наблюдаван пряко по youtennis.net. Мачът в петък ще даде възможност на Шиникова да вземе реванш от Стухла за загубата с 1-2 сета от нея още на старта на основната схема в сингъла.