ТЕНИС: Състезатели на Изида в основните схеми в държавните турнири в Русе

03.10.2013 г. 17:29:00 ч.
/ ИА Добруджа
Трима състезатели на Изида попадат в основните схеми в държавните турнири по тенис при момичетата и момчетата до 12 г. в Русе, съобщават от пресцентъра на клуба. При момичетата това са Марина Христова и Карина Георгиева, а при момчетата - Георги Попов. Квалификации ще играят Радослав Божилов и Виктор Дойчев, а първите мачове са днес. Надпреварата носи точки за националната ранглиста, а водачи в схемите са Елена Тренчева от Малееви и Данаил Митов от Благоевград.
В същото време Магдалена Радкова и Атанас Стефанов достигнаха до четвъртфиналите на сингъл и при двойките в държавния турнир в Сливен за юноши и девойки до 16 г. При момичетата Маги стартира с успех с 6-2 6-3 над Ивелина Атанасова от Суперспорт, но в следващия кръг отстъпи на Росина Куртева от Велто с 6-1 6-3. При момчетата Наско елиминира Калоян Иванов от Спорт палас, но загуби от Златан Палазов от ПТТ с 6-1 6-3.