УЧ.ИГРИ: Сребърни медали за волейболистките на СУ „Св.Св.Кирил и Методий” на финалите 8-10 клас

11.06.2018 г. 10:01:25 ч.
/

Волейболистките на СУ”Св.Св.Кирил и Методий” постигнаха най-добро класиране от всички добрички училищни отбори през тази година. Те завоюваха сребърните медали на финала на Ученическите игри по волейбол за девойки 8-10 клас, съобщи за радио Добруджа техният преподавател Димитър Христов. Надпреварата се проведе на Спорт палас в курорта Златни пясъци. Във финалния двубой водените от Даниела Петкова девойки загубиха нещастно с 2:3 гейма от бъдещите шампионки от Видин. Преди това добричките момичета стигнаха до финала след категорични победи над тимовете на Варна, Етрополе, Кърджали и Смолян. Така те постигнаха и най-доброто класиране в сравнение с отборите от областта.