17.10.2013 г. 14:40:00 ч.
/
Нека не бързаме с коментарите за вчерашния жребий за Купата на България. Да не слагаме тигана преди да сме хванали рибата. Има време, първо предстои мач с Оборище (Панагюрище), бе краткият коментар на изпълнителния директор на Добруджа Светослав Петров. Както е известно, Добруджа изтегли последния в „Б" група Раковски за съперник на 1/8-финалите. Ако добруджанци отстранят в сряда Оборище, а след това преодолеят и Раковски, ще играят и на пролет в турнира за Купата. Тогава със сигурност в Добрич ще гледаме някой от топ отборите в България, тъй като на 1/4-финалите остават 8 отбора.
Светослав Петров дори не е искал да пътува за жребия вчера, но от БФС са пратили телеграма.
Старши-треньорът Светослав Тодоров заяви, че мисли единствено за предстоящия мач на тима, а това е двубоят за първенство с Марек. Едва след него ще се мисли за Панагюрище.