18.05.2014 г. 14:58:00 ч.
Отборът на Хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий" Добрич спечели златото на Националните ученически игри по волейбол за момчета 8-10 клас. Съперник на добричките момчета на финала, който ще се игра днес от 10:30 часа в зала „Добротица" бе тимът на Езиковата гимназия в Пловдив. Пловдивчани взеха среброто, а на трето място остана отборът на ПГЕТ „Апостол Арнаудов" – Русе. От началото на игрите /15 май/ бяха изиграни 20 срещи в УСШ и зала „Добротица". Домакин на проявата бе отборът на Хуманитарна гимназия „Св.Св. Кирил и Методий". В надпреварата участваха 10 отбора от различни градове на страната.