ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 остана на второ място в своята квалификационна група за финалите до 16 години

12.04.2024 г. 15:58:07 ч.
/
Добруджа 07 остана на второ място в квалификационна група Г за финалите на Държавното първенство за момчета под 16 години, която се проведе в зала УСШ в Добрич.  Вчера добричките момчета загубиха от столичния Люлин с 1:3 гейма и завършиха на второ място в групата с 6 точки.
В първите две срещи добричкият тим записа категорични победи с по 3:0 над Берое 2016 (Стара Загора) и ВК Хан Аспарух (Исперих).
Победителят Люлин се класира директно за финалите, а Добруджа 07 и Берое, класирали се съответно на второ и трето място, ще участват в допълнителен турнир.