ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 посреща Нефтохимик. Мачът е телевизионен

14.12.2020 г. 08:55:41 ч.
/
Добруджа 07 посреща днес от 18.30 часа шампиона Нефтохимик в мач от 7-я кръг на Суперлигата – първа осмица. Двубоят е първи за добричкия тим от почти 40 дни, след като заради положителни случаи в състава, бяха отложени 4 срещи от първенството.
За момента отборът от Добрич е изиграл само един мач от началото на шампионата, в който записа победа над ЦСКА с 3:0. С три точки добруджанци заемат четвърто място в класирането.
Заради множество случаи на заразени волейболисти в голяма част от отборите и заради забраната за състезатели под 18-годишна възраст по-голямата част от шампионатните двубои бяха отложени. От 27 срещи за първите 7 кръга, до момента са се изиграли едва 10.
Заради заповедта на здравния министър, мачът днес в зала „Добротица“ ще бъде без публика, но ще бъде предаван пряко по Диема спорт 2.

снимка: фейсбук страница на ВК Добруджа 07