ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 прегази „морето” (ВИДЕО)

24.02.2017 г. 20:54:47 ч.
/
Очаквана категорична победа с 3:0 гейма при пълна липса на интрига постигнаха шампионите от Добруджа 07 срещу тима на Черно море във Варна. В отделните части 25:22, 25:15 и 25:21. На гостите от Добрич дори не се наложи да играят на 100 % от своите възможности. Подкрепяни от верните си фенове, те се справиха със съпротивата на „моряците” за 72 минути игра. Трифон Лапков постигна 11 т. и 82 % позитивно посрещане, както и 67 % ефективност в атака. Светослав Арнаудов, Димитър Маринков и Жулиен Георгиев добавиха по 10 т за победата. 11 аса успяха да реализират играчите на Миро Живков- Арнаудов -4, Маринков-2, Денимир Димитров-2, Илия Петков-2 и Жулиен Георгиев-1 и 6 блокади – 3 на Арнаудов и по една на Д.Димитров, Лапков и Ж.Георгиев.
Вангел Велинов от домакините се отчете с 10 т.