ВОЛЕЙБОЛ: Юношите на Добруджа 07 убедени, че са имали сили за повече от третото място (ВИДЕО)

02.07.2018 г. 11:06:38 ч.
/ ИА Добруджа
Състезателите на „Добруджа 07”, които спечелиха  бронзовите медали в Държавното първенство за кадети, са на мнение, че отборът е имал сили и възможности за още по-добро класиране.
Разпределителят на тима Никола Алексиев, е на мнение, че са имали възможност да бъдат по-напред в класирането, но по думите му са провалили на полуфинала. Там можехме да играем по-добре, каза Никола.
Според мен този отбор има потенциал за повече, но не успяхме да го разгърнем в някои решаващи моменти. Ако бяхме постигнали победа срещу Виктория, щяхме да играем с Дея на полуфинала, смята посрещачът  Живодар Иванов.
Центърът Лилиян Тронков също мисли, че са могли да стигнат и по-нагоре от третото място. Той е доволен от отбора, но не и от себе си.
Теодор Йорданов, който спечели наградата за най-добър нападател, сподели, че от един месец тренира на поста диагонал и се надява да продължи да играе на него, защото смята, че му се отдава. Можеше да вземем по-хубав медал, но тази година ще се задоволим и с третото място, коментира Теодор.
Либерото Самуил Василев е доволен от третото място, но смята, че са имали сили и за по-предно класиране.  Признава, че в началото на турнира е започнал колебливо, но накрая е бил по-спокоен.
Дамян Колев заяви, че много се радва на наградата на Теодор. Мисля, че можехме да се класираме по-напред, каза Дамян, но отчете, че резултатът е по-добър от миналата година, което според него показва израстване.
Всички състезатели изказаха благодарност на публиката, която им е помогнала много. Те я определиха като най-добрата в България.