ВОЛЕЙБОЛ: С демонстрационен мач днес представят състава на Добруджа 07

13.10.2014 г. 15:06:00 ч.
С демонстрационен волейболен мач днес от 18.00 часа в зала Добротица, официално ще стартират спортни прояви я рамките на инициативата на Областния информационен център-Добрич „Да спортуваме заедно", в която се включва община Добрич.
Преди демонстрационния мач между два състава на мъжкия волейболен тим на Добруджа 07, публиката ще има възможност да се запознае с новите попълнения на тима. Половин час по-рано в залата ще танцуват и пеят учениците от мажоретния състав и духовия оркестър на СОУ Св. Кл.Охридски, а нова композиция ще покажат момичетата и момчетата от ЗТО Алексия.
В програмата на проекта „Да спортуваме заедно" са предвидени още турнир по шахмат, който ще се проведе в Общински младежки център, футболен турнир на изкуствена трева в Шабла, турнир по тенис на маса в Г.Тошево, Ден на леката атлетика в Балчик, колоездачна обиколка „По стъпките на оперативните програми"в Добрич, турнир по карате с участието на КК Самурай и Клуб по бойни изкуства Калиакра, Каварна, волейболни мачове между подрастващите и надиграване на състави за автентичен фолклор от Дончево, Победа и Бранище.