ВОЛЕЙБОЛ:Трима от играчите на Добруджа 07 са играли за Марек Юнион Ивкони

14.02.2014 г. 14:01:00 ч.
Трима волейболисти, със сериозен стаж в състава на Марек Юнион-Ивкони (Дупница) ще излязат срещу бившите си съотборници, при домакинството на дупничани на Добруджа 07 (Добрич) днес, в мач от седемнадесетия кръг на Суперлигата Бачково - изворна вода при мъжете, пише zadupnitsa.com. Либерото на Добруджа 07 - Христо Христов, посрещачът Михаил Стоев и разпределителят Стефан Стоянов са в групата на тима от Добрич за двубоя в Дупница, който стартира в 18.00 часа в зала Спортна. И тримата навъртяха сериозен стаж с екипа на дупничани, като сега защитават зелените фланелки на новака в групата, който е воден от бившия треньор на Пирин (Разлог) Мирослав Живков. Гостите пристигнаха вчера в Дупница и проведоха вечерта едно занимание, а тази сутрин имат 60-минутно занимание. В щаба на шампионите няма контузени състезатели, което отново ще даде възможност на Найден Найденов да заложи на познатата шестица. Под въпрос е само двойката централни блокировачи, която ще избере треньорският щаб. Венцислав Трифонов, Борислав Апостолов и Мартин Иванов са в отлична форма, което може само да радва Найденов. "Целта е само една – 3 точки", категорични бяха шампионите.