ХАНДБАЛ: Добруджа загуби от лидера Локомотив след слаба игра (ВИДЕО)

15.10.2016 г. 18:02:17 ч.
/
Хандбалната среща между Добруджа и водача във временното класиране в А хандбална група Локомотив Варна завърши при резултат 21:29. На полувремето 11:14.
Възпитаниците на ст.треньора Георги Андреев показаха слаба игра още в началото на мача и вкараха първия си гол чрез Йордан Михайлов в 9-та минута, когато резултатът бе набъбнал до 1:5. Яловите атаки на добруджанци продължиха почти до самия край на първото полувреме, когато чрез успешни намеси на Джошкун Якубов и Стефан Евтимов Добруджа успя да намали разликата до 3 гола (11:14).
В началото на втората част ситуацията се повтори и за 15 минути добричките състезатели отбелязаха едва 2 гола срещу цели 7 на съперника, 4 от които от дузпа за груба игра на домакините в защита. В края на срещата добруджанци  се съвзеха и успяха да намалят разликата до 8 гола.
Най-много попадения записа на сметката си Джошкун Якубов-8, Михаил Нейчев прибави 4, Стефан Евтимов – 3 точни попадения.