Изключително представяне на каратеките на „Самурай“ на Купа „България“

17.10.2016 г. 09:47:36 ч.
/
Изключително представяне на каратеките на „Самурай“ на провелия се в Габрово през уикенда турнир за Купа "България" за всички възрасти. Състезателите на добричкия клуб завоюваха 14 златни, 9 сребърни и 7 бронзови медала. Най-впечатляващо беше представянето на голямата надежда на „Самурай“ – Пеньо Пенев, който спечели 5 златни медала – той стана първи на ката при мъжете и при младежите до 18-годишна възраст. Освен това спечели златен медал и на кумите при младежите и още две златни отличия отборно. Старши треньорът сенсей Димитър Христов изрази своето задоволство от отличното представяне на неговите възпитаници. Последното състезание за годината е през декември. Това е Държавното първенство (от 16 до 21 години), като добричкият клуб все още има големи шансове да завърши на първо място в крайното отборно класиране за годината.